Teşekkür Ziyaretleri

Hekimhan Belediye Başkanı Turan Karadağ Teşekkür ziyaretlerine başladı.

İlk ziyaretini Kurşunlu mahallesine bağlı Dere evler ve Gelengeç küme evlerinden başlayan Karadağ bölgeye yakın Delihasan yurdu, Söğüt ve Güzelyayla mahallelerine teşekkür ziyaretinde bulundu.

Hekimhan halkına teşekkür eden Hekimhan Belediye Başkanı Turan Karadağ, kampanya süresince yıkıcı değil, yapıcı dil kullandıklarını ve buna Hekimhan halkının inandığını belirterek, “Aday gösterilmemin ardından tüm ekibimiz, partililerimiz, bize gönül verenler mahalle mahalle, sokak sokak, cadde cadde gezerek vatandaşlarımızı dinledik, sorunları yerlerinde tespit edip, notlar aldık. Projelerimizi anlattık, kapı kapı gezdik. Sıkmadık el çalmadık kapı bırakmadık. İnsanımıza kendimizi anlattık, onlarda bizi bağrına bastı. Ve Hekimhan halkımız sandıkta bizi birinci parti yaptı.”

Çok seviyeli, coşkulu bir seçim atmosferi geçirdiklerini belirten Karadağ “Kadın kolları teşkilatımıza, belediye meclis üyelerime, gençlik kolları teşkilatımıza, sandık başkanlarımıza ve mahalli idareler seçimlerinden bizi birinci olarak çıkartan Hekimhan halkımızın her bir ferdine ayrı ayrı şükranlarımı sunuyorum. ”dedi.

Hekimhan´da yaşayan her kesimin mutlu olmayı hak ettiğine dikkat çeken Karadağ; Hepimizin ortak gayesi Hekimhan ve Hekimhan Belediyesi ortak malı ve ortak fikri olacak. Kararlarımızı halkımızla birlikte alacağız. İlçemize önemli hizmetler sunarken halkımıza danışacağız. Seçim öncesinde ne dediysek hepsini gerçekleştireceğiz. Bugüne kadar ne söz verdiysek hepsini tutacak, neyi yapacağız dediysek onu yapacağız. Kimsenin endişesi olmasın” dedi.

Cevapla