Başkan Karadağ, Arguvan ve Arapgir’i Ziyaret Etti

Başkan Karadağ’dan hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor

Hekimhan Belediye Başkanı Turan Karadağ, Arguvan Belediye Başkanı Mehmet Kızıldaş’a ve Arapgir Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Hekimhan Belediye Başkanı Turan Karadağ, Başkanımızı tebrik ediyor, meclis üyeleri ve tüm çalışma arkadaşlarına başarılar diliyorum” dedi.

Arguvan Belediye Başkanı Mehmet Kızıldaş, Başkan Karadağ’a ziyaretinden dolayı teşekkür ederek, “Ben de Başkanımızı tebrik ediyor ve yeni görevinde başarılar diliyorum. Hekimhan’a önemli katkılar sağlayarak, çok güzel çalışmalar yapacağına yürekten inanıyorum” diye konuştu.

Daha Sonra Hekimhan Belediye Başkanı Turan Karadağ, Arapgir Belediyesine geçerek, Başkanı Haluk Cömertoğlu’na hayırlı olsun temennisinde bulundu ve yeni dönem de çalışmalarında başarılar diledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu; Sayın Başkanımıza nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Yeni dönemde tüm kurumlarımızla uyum ve işbirliği içerisinde halkımıza hizmet edeceğiz.”dedi.

Sonrasında Başkan Cömertoğlu ve Karadağ, Arapgir Kaymakamı Mehmet Erdem’i makamında ziyaret ettiler.