BAŞKAN KARADAĞ PERSONELLE TOPLANTI YAPTI

Hekimhan Belediye Başkanı Turan Karadağ, Hekimhan Belediyesinde görev yapan personelle bir tanışma toplantısı yaparak çalışma ilkelerini anlattı.

Belediye Başkanı Turan Karadağ ve Başkan Yardımcısı Murat Karayazıcı belediye büro personelleri ile toplantı yaparak istişarelerde bulundu. Konuyla ilgili açıklama yapan Karadağ, “Hekimhan Belediyesi’nde görevli personelimizle bir araya gelerek yaptığımız çalışmalarla ilgili istişarelerde bulunduk. Kendileri için yaptığımız ve yapacağımız çalışmaları anlattık. Yaptığımız çalışmalarda büyük emekleri olan personelimize işlerinde kolaylıklar diliyorum.

Çalışma sisteminde ast üst ilişkisine önem verdiğine dikkat çeken Başkan Karadağ, “Onun için herkes ast üst ilişkilerinde belli bir saygı çerçevesinde üstümüz astına, astımız da üstüne saygıda kusur etmeyecek. Prensip olarak zaman içinde göreceksiniz ki ben odama biri geldiği zaman kim olursa olsun ayağa kalkarak karşılarım, çıkarken de ayağa kalkarım. Bu benim insanlık anlayışımdır. Kendime saygının gereğidir bu. O bakımdan sizlerden de aynı şeyi bekliyorum ki halkla ilgili ilişki de bunu en üst seviyede bekliyorum” diye konuştu.