Kaymakam ve Başkan’ın Mahalle Ziyareti

İlçe Kaymakam Ahmet Özdemir ve Hekimhan Belediye Başkanı Turan Karadağ Köylü köyü mahallesini ziyaret ederek, Muhtar ve vatandaşlarla bir araya geldi, sorunlarını dinledi, sohbet etti.

Kaymakam Özdemir, mahalle muhtarından, mahalle ile ilgili bilgi aldı. Vatandaşların sorunlarını tek tek dinleyerek, çözüm konusunda devletin imkânlarını, ihtiyacı olanların tamamına ulaştırma gayreti ve çabası içinde olduklarını, kamu kurum ve kuruluşlarına müracaat etmek isteyip de çekingenliği nedeniyle gidemeyenlere de cesaret verdiklerini belirtti.

Mahalle sakinleriyle bir süre sohbet ederek taleplerini dinleyen Hekimhan Belediye Başkanı Turan Karadağ yaptığı açıklamada şunları kaydetti: “Ekiplerimiz tarafından merkez mahallelerimizde yol çalışmalarımızın yanı sıra kilit taşı çalışmalarımızda sürdürülmektedir. Belediye olarak sadece yol çalışmaları yapmıyoruz, kırsalda yaşamlarını sürdüren halkımızın diğer taleplerini dinleyerek gücümüz oranında karşılamaya çalışıyoruz, çalışmaya da devam edeceğiz, vatandaşlarımızın biraz sabır göstermesiyle inanıyorum ki tüm hizmetleri ayaklarına kadar getireceğiz” dedi.

Mahalle sakinleri ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek, sorunlarıyla yakından ilgilenen Kaymakam Özdemir’e ve Başkan Karadağ’a teşekkür etti.

Programa, Hekimhan İlçe Kaymakamı Ahmet Özdemir, İlçe Jandarma Komutanı Teğmen Hakan Kırmızı, Hekimhan Belediye başkanı Turan Karadağ, Emniyet Müdürü Nahit Güneş, İlçe Milli Eğitim Müdür vekili Fatih Şeref, İlçe Müftüsü Ali Meşe, daire amirleri katıldı.