Başkan Karadağ ilk nikâhı kıydı

Hekimhan Belediye Başkanı Turan Karadağ göreve başladıktan sonraki ilk nikâhını kıydı. Hasibe ve Mehmet Özgün çiftinin nikâhını kıyan Başkan Karadağ, çifte bir ömür boyu mutluluklar diledi.

Hekimhan Belediye Başkanı Turan Karadağ, göreve geldikten sonra ilk nikâhını kıydı. Belediye’de gerçekleştirilen nikâh töreninde Henöğ ve Namık Cengiz çiftinin kızları Hasibe ile Naile ve Hacı Bayram Özgün çiftinin oğulları Mehmet’in nikâhını kıyan Başkan Turan Karadağ çifte ömür boyu mutluluklar diledi.

Nikâh töreninde, aile kurumunun bizim yüksek  medeniyetimizin en önemli temel taşlarından biri olduğunu kaydeden Başkan Karadağ, “Çiftimize de en önemli tavsiyem evlilik hayatlarını, aile kavramının ne denli önemli olduğunun bilinciyle idame ettirmeleridir. Medeniyetimizi yeniden ihya ve inşa yalnızca aile kurumunu sağlıklı bir şekilde yaşattığımız sürece mümkündür. Bu vesile ile nikâhını kıydığımız genç çiftimizin de saygı ve sevgi çerçevesinde bir ömür boyu mutlu bir hayat yaşamaları en büyük temennimdir.  Evlilik Cüzdanını gelin‘e teslim eden Başkan Karadağ, her iki aileye de ‘Hayırlı olsun’ temennisinde bulundu.