BAŞKAN GÜRKAN, İLÇEMİZİ ZİYARET ETTİ

Malatya Büyük Şehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan ve Belediye Başkanımız Turan Karadağ, Mahalle Muhtarları ile toplantı yaptı. Tarihi Taşhan’da toplantıda muhtarları dinleyen Başkan Gürkan, Hekimhan’ın mahallelerindeki sorunları tek tek öğrendi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan muhtarlar toplantısı için geldiği Hekimhan’da Belediye Başkanımız Turan Karadağ’ı makamında ziyaret etti.

65 Mahalle muhtarının katıldığı toplantıda Büyükşehir Belediye Başkanı Gürkan hem muhtarlarla tanıştı hem de mahallelerin sorunlarını öğrendi. Muhtarların söylediği sorunları tek tek not alan Başkan Gürkan sorunların bir an önce çözülmesi için daire müdürlerine talimat verdi.

Belediyemizin de katıldığı ortak toplantıda mahallelerin sorunları gündeme geldi. Toplantıya, Başkanımız Karadağ, Birim amirlerimiz, Belediye Meclis üyelerimiz, Mahalle Muhtarları ve MASKİ Daire Başkanları katıldı.  Toplantıda Mahalle Muhtarları tek tek söz alarak mahallelerindeki genel sorunlar hakkında bilgi verdi. İlçe mahallelerinde yaşanan sorunların başında su yetersizliği, kanalizasyon gibi alt yapı sorunları, mahalle içinde ve giriş çıkışlarındaki yolların bozuk olması dile getirildi.