Mahalle Gezileri Sona Erdi

Hekimhan Belediye Başkanı Turan Karadağ, merkez mahallerin yanı sıra kırsal kesimde de mahallelerde incelemelerini bitirdi.

2019 yerel seçimlerinden sonra merkez mahallelerde yoğun bir çalışma başlatan Başkan Karadağ, kırsal kesimde de mahalle inceleme gezilerini de bitirdi.

Tüm mahallelere giderek vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Karadağ’ın inceleme gezisine CHP İlçe Başkanı Kadir Sarıbaş, Belediye Başkan vekili Hasan Avşar, Başkan Yardımcıları Murat Karayazıcı ve Yüksel Öztürk, Fen İşleri Müdürü Namık Gökçe, İmar ve Şehircilik Müdürü Ceren Fırat ve Şirket Müdürü Cengiz Demirhan eşlik etti.

Mahalle ziyaretlerinde vatandaşların sıcak ilgisiyle karşılaşan Başkan Karadağ “2019 yerel seçimleriyle sorumluluğumuz daha da arttı. 65 mahallemiz 109 mezramızı teker teker gezip tespitlerimizi yaptık. Bütün mahallelerimizi dolaşıp, adım atmadık tek bir köşe bırakmadık.

Mahallelerimizde yapacağımız çok işimiz var. Yaptığımız ve yapacağımız hizmetlerle Mahallelerimiz inşallah daha güzel olacak” şeklinde konuştu.