Ağbaba, Hekimhan’ı Ziyaret Etti

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba,CHP İl Başkanı Enver Kiraz,  Hekimhan Belediye Başkanı Turan Karadağ ve CHP Hekimhan İlçe Başkanı Mustafa Mutlu ile beraber Kurşunlu bölgesinde incelemelerde bulundu.

Hekimhan İlçesi’ne bağlı Güzelyurt, Yukarı Selimli, Güzelyayla, Söğüt, Deli Hasan Yurdu, Kurşunlu, Yeşil köy mahallelerini ve 5 mezrayı ziyaret ederek, vatandaşlarla bir araya geldiler.

Büyük bir coşkuyla karşılanan Veli Ağbaba, vatandaşlarla uzun süre sohbet ederek, sorunları dinledi.Hekimhan Belediyesi tarafından yapılan çalışmaları da yerinde inceleyen Ağbaba yaptığı konuşmada; “ Hekimhan Belediye Başkanımıza teşekkür ederiz. Hiçbir ayrım yapmadan Kurşunludan – Hasan çelebiye, Dostaldan- Dikiliye kadar her tarafa hizmet ediyor. Burada sizlerin huzurunuzda kutluyoruz. Hekimhan’ın belediye başkanı olduğu için teşekkür ediyoruz. Tabi ki bizim anlayışımız, bizim siyaset tarzımızla bu ayrım yapmadan insanlara ulaşmak, bütün vatandaşlarımıza hizmet vermek. Köyünden, yaşadığı yerden, siyasi görüşünden dolayı kimseye ayrım yapmıyoruz. Halkçı belediye dediğimiz uygulamayı yapmaya çalışıyoruz. Turan başkanada elimizden geldiği kadar destek vermeye çalışıyoruz. Şimdiye kadar Hekimhan Belediyesine kardeş belediyelerden 12 araç geldi. İnşallah Hekimhan için elimizden geleni yapacağız. Önümüzdeki yıl içerisinde Büyükşehir belediyelerimizden de araç alacağız. Hekimhan’ın hem merkezinde hem de köylerde çehresi değişmeye başladı. Geçmişte emek veren arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Önümüzdeki dönem daha zenginleşmiş ve işsizliğin yok olduğu bir Hekimhan’ı hep beraber göreceğiz” dedi.

Hekimhan Belediye Başkanı Turan Karadağ ise yaptığı konuşmada; “Başta Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu olmak üzere, Genel Başkan Yardımcımız ve Malatya Milletvekilimiz Veli Ağbaba sayesinde kardeş belediyelerimizden yardımları alıyoruz, kendilerine sizlerin huzurunda teşekkür ediyorum.

Bizim tek hedefimiz var hizmet. Oy versin vermesin, ayrım yapmadan hizmetlerimizi gerçekleştiriyoruz. Belediye olarak hizmet yapa biliriz veya yapmaya biliriz. Benim için önemli olan Hekimhan’da birliği, beraberliği ve kardeşliği bozmamaktı. Bizim için önemli olan buydu, bunu da başardık. Ayrıca yaptığımız çalışma süresinde bizlerden desteklerini esirgemeyen Kurşunlu ve çevresindeki bütün mahalle halkına da teşekkür ediyorum” dedi.