Anasayfa » Yazar Arşivi: yonetici

Yazar Arşivi: yonetici

İstişare toplantısı

Bugün #Malatya Büyükşehir Belediye Başkanımız #SelahattinGürkan ‘ın Başkanlığında, 2023 yılında #Hekimhan’a ve diğer ilçelere yapılacak olan yatırım ve hizmetlerle ilgili istişare toplantısı yaptık. Toplantıda 2022 yılında yapılan yatırımlar ve 2023 yılı yapılacak olan yatırımları görüştük.Ayrıca öncelikli olarak Hekimhan için Gafla Gediğini çift yol olarak yapılma talimatı verildi.Hekimhan’ımıza hayırlı uğurlu olsun.Sayın Gürkan’a teşekkürlerimi sunuyorum. Devamını Oku »

Doğalgaz Çalışması

Merkez #doğalgaz çalışmamız bitti.Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın #SelahattinGürkan’ın talimatı ile Yol Daire Başkanımız Sayın #HakanDemir asfaltı gönderdi.Fen İşleri Ekibimiz çalışmalarını tamamladı. Kendilerine şahsım #Hekimhan halkı adına çok teşekkür ederim. Devamını Oku »

Belediye başkanlarımızlada fikir alışverişi

#İzmir#Balçova Belediye Başkanımız Sayın #FatmaÇalkaya’nın daveti üzerine buradayız. Diğer Belediye başkanlarımızlada görüşüp fikir alışverişinde bulunduk. Sayın Başkanımıza gösterdikleri ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederiz. Devamını Oku »

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü

Malatya Gazeteciler ve Televizyoncular Cemiyeti’nin öncülüğünde düzenlenen 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü etkinliğinde basın mensupları bir araya geldik. Devamını Oku »

Yeni caminin mantolama ve taş yapıştırma çalışmaları

İlçemizdeki yeni caminin mantolama ve taş yapıştırma çalışmaları Belediye’mizinde katkıları ile devam ediyor. İlçe başkanımız Mustafa Mutlu ile yerinde incelemelerde bulunduk. Hekimhan halkımıza hayırlı uğurlu olsun. Devamını Oku »

Ziyaret

Valimiz #HulusiŞahin,İl Jandarma Komutanımız #ErcanAltın,İlçe Kaymakamımız #MücahitZıvlak Belediye’mizi ziyarete geldiler. Hekimhan’ımıza yapılacak olan yatırımlar ve çalışmalarla ilgili istişarelerde bulunduk. Kendilerine nazik ziyaretlerinden dolayı ayrı ayrı teşekkür ederim. Devamını Oku »

Otel Projesi

Yapımını Kolinin üstlendiği ve Belediyemiz ile ortak yürütülen otel projemizin tabelasını diktik. Belediye meclis üyeleri olarak bizler talep ettik Kolin de kabul etti.Teşekkür ederiz. Hekimhan’ımıza hayırlı uğurlu olsun. #herşeyhekimhaniçin#kolin#hekimhanbelediyesi#otelprojesi Devamını Oku »